Kōwhiria tō whenua, rohe rānei.

Close
Waitohu Rēhita Ī-mēra:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

TQS-Q74H9-JCA

Formerica Optoelectronics Inc.Formerica Optoelectronics Inc.
TQS-Q74H9-JCA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.

Hua Hua

Tau Wae: TQS-Q74H9-JCA
Kaihanga / Waitohu: Formerica Optoelectronics Inc.
Whakaahuatanga hua QSFP28, 100GBASE-SR4, 100M, -10
Ngā Rauemi: TQS-Q74H9-JCA.pdf
RoHs Tūnga RoHS Compliant
Waehere Stock 281 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 281 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
$109.307
10 pcs
$106.841
Tono Tono
Whakaotia nga mahinga katoa e hiahiatia ana me to korero whakawhitiwhitinga. Pāwhirihia " SUBMIT RFQ " ka tukuna atu ki a koe i runga i te īmēra. Ranei ranei:Info@infinity-electronic.com
  • Utu Target:
  • Tuhinga:
Te tapeke:$109.307

Tena koa homai ki a maatau to tau utu ki te nui atu nga waahanga atu i nga whakaaturanga.

  • Tau Wae
  • Ingoa Kamupene
  • Ingoa Whakapā
  • Ī-mēra
  • Karere

Ngā whakaaturanga o TQS-Q74H9-JCA

Tau Wae TQS-Q74H9-JCA Kaihanga Formerica Optoelectronics Inc.
Whakaahuatanga QSFP28, 100GBASE-SR4, 100M, -10 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 281 pcs Pepa Raraunga TQS-Q74H9-JCA.pdf
Waimotu - Tuhinga o mua 3.135 V ~ 3.465 V
Raupapa - RoHS Tūnga RoHS Compliant
Ētahi Ingoa 1785-1049 Momo Tae Pluggable, QSFP28
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakaahuatanga Taipitopito Fiber Optic Transceiver Module Ethernet 100Gbps 3.135 V ~ 3.465 V MTP, MPO Pluggable, QSFP28
Raraunga Raraunga 100Gbps Momo Hononga MTP, MPO
Nga tono Ethernet

Tuhinga

★ FREE SHIPPING VIA DHL / FEDEX / UPS IF ORDER MORE OVER 1,000 USD.
(NGÄ MAHI WHAKANGA WHAKAMAHI, MÄTAI WHAKAMAHI, RF / IF me RFID, Optoelectronics, Sensors, Transducers, Transformers, Whakawhitiwhiti, Whakawhiti, Rei)

FEDEX www.FedEx.com Mai i te $ 35.00 te utu kaipuke taketake i runga i te rohe me te whenua.
DHL www.DHL.com Mai i te $ 35.00 te utu kaipuke taketake i runga i te rohe me te whenua.
UPS www.UPS.com Mai i te $ 35.00 te utu kaipuke taketake i runga i te rohe me te whenua.
TNT www.TNT.com Mai i te $ 35.00 te utu kaipuke taketake i runga i te rohe me te whenua.

Kei te hiahiatia te wa whakamatau 2-4 nga ra ki te nuinga o te whenua puta noa i te ao e DHL / UPS / FEDEX / TNT.

Tena koa ki te whakapuaki mai ki a koe mehemea he uiui koe mo te tuku. E-mēra ia matou Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

HAUTAI TUATAHI

  1. Kua whakawhiwhia ki ia hua mai i te Infinity-Electronic.hk he wa waitohu o te 1 tau .I tenei waahanga, ka taea e matou te whakarato i te tiaki hangarau korekore mehemea he raruraru kei a matou hua.
  2. Mena ka kitea e koe he raruraru kounga mo o tatou hua i muri i te fariiraa i aua mea, ka taea e koe te whakamatautau me te tono mo te utu kore kaore e taea te whakamatau.
  3. Mena he kino te hua, kaore ranei e mahi ana, ka taea e koe te hoki mai ki a maatau i roto i te 1 tau, ka kawehia nga utu mo te kawe me te utu mo nga taonga.

Ngā tūtohu e hāngai ana

Ngā Hua e hāngai ana

TQS-Q1LH9-PCA
TQS-Q1LH9-PCA
Kaihanga: Formerica Optoelectronics Inc.
Whakaahuatanga: TXRX QSFP+ 40GBPS 850NM
I roto i te taonga: 681 pcs
Tikiake: TQS-Q1LH9-PCA.pdf
RFQ
TQS-Q1LB9-F11
TQS-Q1LB9-F11
Kaihanga: Formerica Optoelectronics Inc.
Whakaahuatanga: TXRX QSFP+ 40GBPS 1310NM
I roto i te taonga: 205 pcs
Tikiake: TQS-Q1LB9-F11.pdf
RFQ
TQS-Q14H8-XCQ10
TQS-Q14H8-XCQ10
Kaihanga: Formerica Optoelectronics Inc.
Whakaahuatanga: QSFP28, 100GBASE-AOC, INFINIBAND
I roto i te taonga: 132 pcs
Tikiake: TQS-Q14H8-XCQ10.pdf
RFQ
TQS-Q1LH8-XCA10
TQS-Q1LH8-XCA10
Kaihanga: Formerica Optoelectronics Inc.
Whakaahuatanga: TXRX QSFP+ 40GBPS 850NM
I roto i te taonga: 394 pcs
Tikiake: TQS-Q1LH8-XCA10.pdf
RFQ
TQS-Q1LH8-XCA01
TQS-Q1LH8-XCA01
Kaihanga: Formerica Optoelectronics Inc.
Whakaahuatanga: QSFP+, 40GBASE-AOC, INFINIBAND Q
I roto i te taonga: 441 pcs
Tikiake: TQS-Q1LH8-XCA01.pdf
RFQ
TQS-Q1LH8-XCA03
TQS-Q1LH8-XCA03
Kaihanga: Formerica Optoelectronics Inc.
Whakaahuatanga: TXRX QSFP+ 40GBPS 850NM
I roto i te taonga: 390 pcs
Tikiake: TQS-Q1LH8-XCA03.pdf
RFQ
TQS-Q1LH8-XCA02
TQS-Q1LH8-XCA02
Kaihanga: Formerica Optoelectronics Inc.
Whakaahuatanga: QSFP+, 40GBASE-AOC, INFINIBAND Q
I roto i te taonga: 406 pcs
Tikiake: TQS-Q1LH8-XCA02.pdf
RFQ
TQS-Q1LH8-XCA07
TQS-Q1LH8-XCA07
Kaihanga: Formerica Optoelectronics Inc.
Whakaahuatanga: QSFP+, 40GBASE-AOC, INFINIBAND Q
I roto i te taonga: 373 pcs
Tikiake: TQS-Q1LH8-XCA07.pdf
RFQ
TQS-Q14H9-J83
TQS-Q14H9-J83
Kaihanga: Formerica Optoelectronics Inc.
Whakaahuatanga: QSFP28, 100G, SR, 850NM, VCSEL,
I roto i te taonga: 403 pcs
Tikiake: TQS-Q14H9-J83.pdf
RFQ
TQS-Q1LH9-2CA
TQS-Q1LH9-2CA
Kaihanga: Formerica Optoelectronics Inc.
Whakaahuatanga: TXRX QSFP+ 40GBPS 850NM
I roto i te taonga: 987 pcs
Tikiake: TQS-Q1LH9-2CA.pdf
RFQ
TQS-Q14H9-J82
TQS-Q14H9-J82
Kaihanga: Formerica Optoelectronics Inc.
Whakaahuatanga: TXRX QSFP28 100GBPS 850NM
I roto i te taonga: 233 pcs
Tikiake: TQS-Q14H9-J82.pdf
RFQ
TQS-Q1LH8-XCA05
TQS-Q1LH8-XCA05
Kaihanga: Formerica Optoelectronics Inc.
Whakaahuatanga: TXRX QSFP+ 40GBPS 850NM
I roto i te taonga: 475 pcs
Tikiake: TQS-Q1LH8-XCA05.pdf
RFQ

News News

Rohm te tapiritia e 10 taputapu SiC mosfets
"Ko te whakatinanatanga o te raupapa SCT3xxxxxHR ka taea e Rohm te tuku i te waahanga nui rawa o te ...
Ka tautuhi ON ki nga MOSFET SiC
Kua whakauruhia e te Semiconductor e rua nga MOSFET SiC e arotahi ana ki nga EV, tono raupapa me te ...
APEC: E whakaaro ana a TI ki te waahi ki te hanga i te puranga-a-ringa me te 15mW
"Ka tutuki tenei mahi i te painga pai i waenga i te pai o te pai me te iti o te reo i te wa e kaha a...
Paahoataki Tautoko: SIGLENT SVA1015X Sensrum Analyzer
Ko te Kaihanga Kaituku SIGLENT SVA1015X ko te taputapu tino kaha me te maatau mo nga waahanga i roto...
Ko nga taputapu o nga taputapu mo te raima kua roa e kii ana ki te whakaheke i te 14% i tenei tau, ka piki ake i te 27% te tau i muri iho
Na te puhoi o te raina mahara, ko te tau 2019 e tohu ana i te mutunga o te tipu o te toru tau mo nga...
Ko te kaha o te Pupuri Aratau Mana Whakahaere mo te PTM ki te aroturuki i nga PSU, ka tapiritia he hoahoa tohutoro
Ko te Alliance (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex, me te STMicroelectronics) ...
APEC: te mana SiC me nga taputapu mana e piki ake ana i te kapua
Kua pai ake nga kaha o te rapu, a he mahinga pukupuku e taea ana e nga kaiwhakamahi me nga poari te ...
Ka whakanui a Dengrove i nga mokowhiti-DC / DC mai i Recom
Kei te hangaia mo nga tono e hiahia ana kia nui te kaha o te mana me te kaha pai me te whai tohu i t...
First procesor arm Armor mo te tono hi-rel
LS1046A Ko te waahanga o te waahanga o te Arm Layerscape 64-bit o te NXP, me te 1.8GHz quad-core Arm...