Kōwhiria tō whenua, rohe rānei.

Close
Waitohu Rēhita Ī-mēra:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

2-1906015-1

Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.

Hua Hua

Tau Wae: 2-1906015-1
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN
Ngā Rauemi: 2-1906015-1.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 1210 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 1210 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
$25.527
Tono Tono
Whakaotia nga mahinga katoa e hiahiatia ana me to korero whakawhitiwhitinga. Pāwhirihia " SUBMIT RFQ " ka tukuna atu ki a koe i runga i te īmēra. Ranei ranei:Info@infinity-electronic.com
  • Utu Target:
  • Tuhinga:
Te tapeke:$25.527

Tena koa homai ki a maatau to tau utu ki te nui atu nga waahanga atu i nga whakaaturanga.

  • Tau Wae
  • Ingoa Kamupene
  • Ingoa Whakapā
  • Ī-mēra
  • Karere

Ngā whakaaturanga o 2-1906015-1

Tau Wae 2-1906015-1 Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1210 pcs Pepa Raraunga 2-1906015-1.pdf
Momo Multimode, Duplex Raupapa -
Hoki Hoki - Ratonga OFNR
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te roa - Whānui 68.9' (21.0m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Whakanui) Nga mea - Te Hainatanga Whakataunga 0.53dB
Momo Hanga 50/125 Ngā āhuatanga Riser, Zipcord
Whakaahuatanga Taipitopito Cable Fiber Optic LC Duplex, Secure To LC Duplex 50/125 68.9' (21.0m) Tae - Hononga Beige, Green
Tae - Taea Orange Momo Tae Twin Zip
Taara Taea 0.08" (2.0mm) Pana Radius -
Hononga Tuarua LC Duplex Hononga Tuatahi LC Duplex, Secure

Tuhinga

★ FREE SHIPPING VIA DHL / FEDEX / UPS IF ORDER MORE OVER 1,000 USD.
(NGÄ MAHI WHAKANGA WHAKAMAHI, MÄTAI WHAKAMAHI, RF / IF me RFID, Optoelectronics, Sensors, Transducers, Transformers, Whakawhitiwhiti, Whakawhiti, Rei)

FEDEX www.FedEx.com Mai i te $ 35.00 te utu kaipuke taketake i runga i te rohe me te whenua.
DHL www.DHL.com Mai i te $ 35.00 te utu kaipuke taketake i runga i te rohe me te whenua.
UPS www.UPS.com Mai i te $ 35.00 te utu kaipuke taketake i runga i te rohe me te whenua.
TNT www.TNT.com Mai i te $ 35.00 te utu kaipuke taketake i runga i te rohe me te whenua.

Kei te hiahiatia te wa whakamatau 2-4 nga ra ki te nuinga o te whenua puta noa i te ao e DHL / UPS / FEDEX / TNT.

Tena koa ki te whakapuaki mai ki a koe mehemea he uiui koe mo te tuku. E-mēra ia matou Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

HAUTAI TUATAHI

  1. Kua whakawhiwhia ki ia hua mai i te Infinity-Semiconductor.com he wa waitohu o te 1 tau .I tenei waahanga, ka taea e matou te whakarato i te tiaki hangarau korekore mehemea he raruraru kei a matou hua.
  2. Mena ka kitea e koe he raruraru kounga mo o tatou hua i muri i te fariiraa i aua mea, ka taea e koe te whakamatautau me te tono mo te utu kore kaore e taea te whakamatau.
  3. Mena he kino te hua, kaore ranei e mahi ana, ka taea e koe te hoki mai ki a maatau i roto i te 1 tau, ka kawehia nga utu mo te kawe me te utu mo nga taonga.

Ngā tūtohu e hāngai ana

Ngā Hua e hāngai ana

2-1906015-2
2-1906015-2
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN
I roto i te taonga: 1304 pcs
Tikiake: 2-1906015-2.pdf
RFQ
2-1906015-7
2-1906015-7
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN
I roto i te taonga: 1270 pcs
Tikiake: 2-1906015-7.pdf
RFQ
2-1906014-9
2-1906014-9
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL
I roto i te taonga: 1255 pcs
Tikiake: 2-1906014-9.pdf
RFQ
2-1906014-8
2-1906014-8
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL
I roto i te taonga: 1255 pcs
Tikiake: 2-1906014-8.pdf
RFQ
2-1906015-3
2-1906015-3
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN
I roto i te taonga: 1214 pcs
Tikiake: 2-1906015-3.pdf
RFQ
2-1906014-5
2-1906014-5
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL
I roto i te taonga: 1063 pcs
Tikiake: 2-1906014-5.pdf
RFQ
2-1906014-7
2-1906014-7
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL
I roto i te taonga: 1259 pcs
Tikiake: 2-1906014-7.pdf
RFQ
2-1906015-6
2-1906015-6
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN
I roto i te taonga: 1290 pcs
Tikiake: 2-1906015-6.pdf
RFQ
2-1906015-5
2-1906015-5
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN
I roto i te taonga: 1187 pcs
Tikiake: 2-1906015-5.pdf
RFQ
2-1906015-0
2-1906015-0
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN
I roto i te taonga: 1335 pcs
Tikiake: 2-1906015-0.pdf
RFQ
2-1906014-6
2-1906014-6
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL
I roto i te taonga: 1019 pcs
Tikiake: 2-1906014-6.pdf
RFQ
2-1906015-4
2-1906015-4
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN
I roto i te taonga: 1308 pcs
Tikiake: 2-1906015-4.pdf
RFQ

News News

Rohm te tapiritia e 10 taputapu SiC mosfets
"Ko te whakatinanatanga o te raupapa SCT3xxxxxHR ka taea e Rohm te tuku i te waahanga nui rawa o te ...
Ka tautuhi ON ki nga MOSFET SiC
Kua whakauruhia e te Semiconductor e rua nga MOSFET SiC e arotahi ana ki nga EV, tono raupapa me te ...
APEC: E whakaaro ana a TI ki te waahi ki te hanga i te puranga-a-ringa me te 15mW
"Ka tutuki tenei mahi i te painga pai i waenga i te pai o te pai me te iti o te reo i te wa e kaha a...
Paahoataki Tautoko: SIGLENT SVA1015X Sensrum Analyzer
Ko te Kaihanga Kaituku SIGLENT SVA1015X ko te taputapu tino kaha me te maatau mo nga waahanga i roto...
Ko nga taputapu o nga taputapu mo te raima kua roa e kii ana ki te whakaheke i te 14% i tenei tau, ka piki ake i te 27% te tau i muri iho
Na te puhoi o te raina mahara, ko te tau 2019 e tohu ana i te mutunga o te tipu o te toru tau mo nga...
Ko te kaha o te Pupuri Aratau Mana Whakahaere mo te PTM ki te aroturuki i nga PSU, ka tapiritia he hoahoa tohutoro
Ko te Alliance (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex, me te STMicroelectronics) ...
APEC: te mana SiC me nga taputapu mana e piki ake ana i te kapua
Kua pai ake nga kaha o te rapu, a he mahinga pukupuku e taea ana e nga kaiwhakamahi me nga poari te ...
Ka whakanui a Dengrove i nga mokowhiti-DC / DC mai i Recom
Kei te hangaia mo nga tono e hiahia ana kia nui te kaha o te mana me te kaha pai me te whai tohu i t...
First procesor arm Armor mo te tono hi-rel
LS1046A Ko te waahanga o te waahanga o te Arm Layerscape 64-bit o te NXP, me te 1.8GHz quad-core Arm...